Sanayicilerin Umudu

Dev bulvar sayesinde Sincanlı sanayicilerin, Kocaeli gibi sanayi kentleri ile yarışır hale gelebileceğini de ifade eden Başkan Tuna, şunları söyledi: “Yol, Sincan’daki 6 sanayi bölgesinin İstanbul Çevre Yolu’na, Ayaş Devlet Yolu’na ve Eskişehir Yolu’na kısa sürede bağlanmasına vesile olacak. Sincan’ın sanayisine ve ekonomisine çok ciddi katkı sunacak. Sincanlı sanayicilerin umudu. Bu yol sayesinde ilçemiz ihracat bakımından Kocaeli gibi illerle yarışır hale gelecek. Buradaki 6 organize sanayi bölgesi tam kapasite çalıştığı zaman ihracatta önemli bir yere sahip olacağız.”

Sincan'ı, İstanbul ve Eskişehir yollarına direkt bağlayacak 40 kilometrelik Yenikent-Temelli Bulvarı için ilk kazma vuruldu. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen bulvar; Eskişehir, Ayaş ve İstanbul çevre yollarını birbirine bağlayacak. Bulvarın, kısa sürede tamamlanmasını ümit ettiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, “Biraz geç oldu ama çok güzel olacak. İnşallah kazasız ve belasız hızlı bir şekilde tamamlanır. Ödeneği hazır. İhalesi daha önceleri iptal edilmişti ama şimdi kesinleşti ve sözleşmesi yapıldı” dedi.

Bilgi Alın

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X