Yenikent’te Ayrıcalıklarla Dolu
Yeni Bir İş Merkezi Doğuyor

Toplam 19.247, 84 m2 inşaat alanı ve 64 dükkan ile Yenikent’te ayrıcalıklarla dolu yeni bir iş merkezi doğuyor.

Yatırımcılara
Kazandıracak Proje

Yenikent İş Merkezi, Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılacak olan Sincan-Yenikent demir yolu hattına ve 2. istasyona sadece 150 metre mesafededir.

Yine Ulaştırma Bakanlığı tarafından Kahraman Kazan Gişeler (Ankara-İstanbul otoyol gişesi) ile Temelli Organize Sanayi Eskişehir Yolu arasındaki yapılacak karayoluna ise sadece 2 km mesafededir.

İşiniz İçin
Özel Çözümler

Edige Yenikent İş Merkezi’nde sokak aralarının genişliği, ana caddeye olan konumu ve her dükkanın altında deposu ile nakliye ve depolama sizin için dert olmaz.

Her Sektöre Uygun
Tasarım

Edige Yenikent İş Merkezi’nde dükkanlar 3 katlı olarak tasarlanmıştır. 6-6,5 m kat yüksekliğindeki dükkanları ile iş yeriniz her sektöre uygun olarak dizayn edilebilmektedir.

İşinizi Büyüten
Çözümler

Edige Yenikent İş Merkezi 3 bloktan oluşan ve 165 m2’den başlayıp istediğiniz büyüklüğe çıkabilen yapısı ile işinizi istediğiniz gibi büyütün.

Yüksek
Yatırım Değeri

Sincan’ın Yenikent bölgesinde tren yoluna ve sanayi bölgelerine yakınlığıyla yüksek yatırım değeri sağlar.

Bilgi Alın

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X